Субота, 13.07.2024, 18:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 80

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Ви маєте право на безоплатну правову допомогу

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» правова допомога - це допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. Безоплатна первинна правова допомога - це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.  

У якій би скрутній ситуації Ви не опинилися, пам'ятаєте про те, що кожна особа має право на захист.

Коли Вас викликають в міліцію або інший правоохоронний орган для дачі пояснень це є вагомою основою Вашого звернення до адвоката. Практика показує, що відсутність грамотного захисту дозволяє співробітникам правоохоронних органів проводити незаконні допити, обшуки, виїмку важливих документів, отримувати від Вас пояснення, що дають можливість надалі трактувати їх не на вашу користь.

З прийняттям нового Кримінального процесуального кодексу України Вашим захисником у кримінальному провадженні може бути тільки адвокат.

Правова допомога у кримінальному провадженні, яка надається нами, включає: надання правової допомоги свідку, захист особи під час досудового розслідування, в суді першої інстанції, та перегляді судових рішень, оскарження заходів забезпечення кримінального провадження, в тому числі взяття під варту та затримання особи.

Повна конфіденційність, з дотриманням правових норм про адвокатську таємницю, грамотне обрання успішної тактики захисту, висока якість і помірні ціни за допомогу, що надається нами - гарантія успішного вирішення спірних кримінально-правових ситуацій, конфліктів, відміни несправедливих постанов, вироків, що зачіпають інтереси наших Довірителів, за наявності відповідних процесуальних умов.

Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності

Сучасний цивільний процес заснований на принципі змагальності сторін.

У силу специфіки спорів, що виникають з різних цивільних правовідносин, адвокат по цивільних справах одночасно є фахівцем по ряду інших галузей права. Серед них сімейне право, трудове, спадкове та інше. По кожному з порушених питань Ви отримаєте кваліфіковану, вичерпну консультацію адвоката. Вже наша консультація у цивільних справах допоможе визначити обсяг порушених Ваших прав, можливість вирішення спору в досудовому порядку або перспективність його розгляду в рамках цивільного судочинства.

Юридичні послуги які ми надаємо у цивільних справах:

  • усні та письмові консультації в сфері цивільно-правових відносин;
  • складання процесуальної та іншої документації: позовних заяв, скарг, претензій, клопотань та заяв;
  • представляємо інтереси довірителя в судах усіх інстанцій, перед державними органами, органами місцевого самоврядування їх посадовими та службовими особами, іншими фізичними та юридичними особами, та інше.

Також у нас Ви можете отримати консультації з питань застосування адміністративного законодавства та притягнення до адміністративної відповідальності. Ми зможемо представляти Ваші інтереси в судових та інших інстанціях у справах про притягнення до адміністративної відповідальності та в оскарженні таких рішень.