Неділя, 11.04.2021, 13:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [120]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ПІДГОТОВКА, ПЕРЕПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРИВАТНИХ ДЕТЕКТИВІВ
ПІДГОТОВКА, ПЕРЕПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРИВАТНИХ ДЕТЕКТИВІВ
13 квітня 2017 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про приватну детективну (розшукову) дiяльнiсть», Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.
Ч. 1 ст. 5 Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність», приватним детективом може бути громадянин України, який досяг 21 року, володіє державною мовою, має вищу юридичну освіту або стаж роботи в оперативних підрозділах чи органах досудового розслідування не менше трьох років, пройшов відповідне навчання з метою здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності та отримав у встановленому законом порядку свідоцтво про право на зайняття приватною детективною (розшуковою) діяльністю.
Відповідно до п. 6 ч. 6 ст. 8 Закону, для отримання свідоцтва про право на зайняття приватною детективною (розшуковою) діяльністю приватний детектив подає до уповноваженого органу, крім інших, такі документи: засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують громадянство особи, наявність вищої юридичної освіти, проходження відповідного навчання або стаж роботи, стаж роботи в оперативних підрозділах або органах досудового розслідування.
Відповідно до вищенаведеного особа, яка має бажання стати приватним детективом, повинна мати вищу юридичну освіту (не вказано ступінь) та пройти відповідне навчання, або повинна мати стаж роботи в оперативних підрозділах або органах досудового розслідування не менше трьох років.
Із аналізу ст. 18 Закону (Підготовка приватних детективів) робимо висновок, що приватні детективи зобовязані проходити підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах (незалежно від їх форми власності) на основі угод.
Порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації приватних детективів затверджується Національною поліцією України. Розроблення навчальних програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації приватних детективів здійснюється в порядку встановленому МОН України та погоджується з МВС України, НП України, МОЗ України та МФ України.
Ст. 8 Закону передбачає, що особи які мають вищу юридичну освіту повинні пройти відповідне навчання, але Законом не встановлено хто з детективів і коли буде проходити перепідготовку та підвищення кваліфікації.
Категорія: Мої статті | Додав: Michael3362 (08.05.2017) | Автор: Michael W
Переглядів: 336 | Коментарі: 1 | Теги: Приватні детективи, свідоцтво про право на з, адвокат, Лотоцький М.В., поліція, прокурор, слідчий, Суд, Про приватну детективну (розшукову) | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: