Неділя, 11.04.2021, 12:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [120]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ПОЛІТИКА В СФЕРІ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Юридичний інститут

Івано-Франківський обласний осередок Асоціації кримінального права України

РЕЗОЛЮЦІЯ 

3-ї всеукраїнської наукової конференції

«ПОЛІТИКА В СФЕРІ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ»

м. Івано-Франківськ 1-2 березня 2013 року

 

Сучасний стан злочинності, свідчить, що вона має тенденцію як до збільшення показників так і до якісних змін в напрямку їх погіршення. Відбуваються поширення і трансформація злочинності у багатьох сферах - господарської діяльності, інформаційній, корисливо-насильницькій та ін. Фіксується виникнення нових форм суспільно-небезпечної поведінки, вчинення злочинів за допомогою нових форм, методів, знарядь та засобів. Усе це вимагає активізації роботи по нормативному забезпеченню діляності по боротьбі цим негативним явищем, яка повинна здійснюватись на базі загальнодержавної доктрини і концепції.

Однак незважаючи на наявну потребу у цьому, коференція зазначає, що на даний час ця діляність носить, здебільшого, неплановий, непослідосний, неузгоджений характер, що негативно впливає на ефективність боротьби зі злочинністю.

Однією з важливих причин цього є те, що в Україні більш за 20 років незалежності не створено, а ні доктрини, а ні концепції державної політики у сфері боротьби зі злочинністю. Окремі концептуальні документи, які прийняти на рівні деяких складових цієї політики, носять, здебільшого, декларативной, неконкретний характер і у значній частині залишаються нереалізованийми.

Однією з причин такого становища є відсутність розробленої доктрини політики у сфері боротьби зі злочинністю. Лише останнім часом у науковій літературі почали розроблятись проблеми цього напряму внутрішньої правової політики держави. Однак вони здійснюються без належної координації, непланово.

Заслухавши позиції науковців, які висловлені в ході пленарного та секційного засідань, конферкенція вважає за доцільне зазначити наступне:

1.   Важливою передумовою активізації діяльності по боротьбі зі злочинністю є розробка її доктрини і концепції, що можливе виключно в рамках спеціально створеного підрозділу (лабораторії, сектору, відділу), у якому буде сконцентровано планування, контроль, питання координації наукових достіджень політики у сфері боротьби зі злочинністю.

2.   Вважати актуальним концентрацію уваги при проведенні таких досліджень на визначені об'єму політики у сфері боротьби зі злочинністю, аналізі її базового та підтримуючого рівнів, принципів цієї діяльності, задач, напрямів, форм та методів.

3.   Виходячи із світових тенденцій, в процесі досліджень концентрувати увагу на необхідності максимального поширення вирішення питань боротьби зі злочинністю гуманістичними методами, максимального дотримання прав людини і громадянина.

4.   Вважати за доцільне проведення досліджень політки у сфері боротьби зі злочинністю за окремими напрямами, визначивши, як пріорітерні: політику у сфері боротьтьби з терористичною злочинністю, політики у сфері боротьби з економічною злочинністю, політику у сфері розвитку глобального інформаційного простору, політику у сфері боротьби зі злочинами, що вчиняються на ґрунті міжнаціональної ворожнечі, ксенофобії та ін.

5.   Продовжити дослідження базових складових політики у сфері боротьби зі злочинністю, сконцентрувавши особливу увагу на аналізі кримінальної процесуальної та кримінологічної (профілактичної) політик.

6.   Конференція звертається з пропозицією до Президії Національної Академії Правових Наук України, про створення в Західному регіональному центрі НАПрНУ на базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імані Василя Стефаника лабораторії політики у сфері боротьби зі злочинністю, враховуючи накопичений в інституті досвід дослідження цих проблем.

 

Прийнято на Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПОЛІТИКА В СФЕРІ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИННІСТЮ» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Юридичного інституту Івано-Франківського обласного осередоку Асоціації кримінального права України.

м. Івано-Франківськ 1-2 березня 2013 року.

учасник конференції: Лотоцький М.В.Джерело: http://державна політика у сфері боротьби зі злочинністю, стан злочинності, конференція, координація наукових достіджень, макси
Категорія: Мої статті | Додав: lotockiymw7125 (02.03.2013) | Автор: Михайло E
Переглядів: 1346 | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: