Неділя, 11.04.2021, 14:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [120]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Про приватну детективну (розшукову) діяльність
Про приватну детективну (розшукову) діяльність

Метою Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» є законодавче врегулювання здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності як одного з шляхів забезпечення конституційних гарантій людини та громадянина на захист своїх законних прав та інтересів.
Ч. 2 ст. 14 Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» передбачає, що приватним детективам під час здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності забороняється приховувати від правоохоронних органів інформацію про факти вчинення кримінального правопорушення або про готування до вчинення кримінального правопорушення, що стала їм відома у процесі здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності.
Відповідно до ч. 1 ст. 15 Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність», приватні детективи, об’єднання приватних детективів, які під час здійснення приватної детективної (розшукової) діяльності отримали інформацію про факти вчинення кримінального правопорушення або про готування до вчинення кримінального правопорушення, зобов'язані невідкладно повідомити про це відповідний правоохоронний орган та передати йому матеріали, що підтверджують таку інформацію.
Закон РФ від 11 березня 1992 г. N 2487-I «О частной детективной и охранной деятельности в Российской Федерации» передбачає, що частным детективам запрещается скрывать от правоохранительных органов ставшие им известными факты готовящихся, совершаемых или совершенных преступлений (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону).
Відповідно до п. f ч. 1 ст. 8 Закона Республики Молдова о негосударственной детективной и охранной деятельности, лица, занимающиеся частной детективной и охранной деятельностью, обязаны незамедлительно сообщать правоохранительным органам об обнаруженных случаях совершения преступления, задерживать на месте преступления лиц, его совершивших, и без промедления передавать их компетентным органам.
Закон Кыргызской Республики частной детективной и охранной деятельности в Кыргызской Республике не передбачає обов’язку приватного детектива/об’єднань детективів повідомляти правоохоронні органи про вчиненні/які готуються правопорушення та зобов’язує правоохоронні органи надавати допомогу детективам (ст. 6,7 Закону).
Отже, найбільш ліберальним, з наведених вище, законів про приватну детективну діяльність є законодавство Киргистану, в РФ заборонено приховувати вчинення кримінальних правопорушень, законодавство України та Республіки Молдова забороняє детективам приховувати вчинення кримінальних правопорушень та зобов’язує їх негайно повідомляти правоохоронців про кримінальне правопорушення.
Із наведеного вище вбачається, що в Україні створюється ще одна правоохоронна приватна структура. На нашу думку, при збереженні у такому вигляді ст.ст. 14, 15 Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» Закон працювати не буде в зв’язку з загрозою відкриття кримінального провадження що до замовників послуг так і приватних детективів.
Детективні агентства/детективи пропонують наступні послуги: подружня зрада, знайти людину, перевірка інформації, зовнішнє спостереження, фото-відоозйомка об’єкта, спостереження за підлітком. Якщо, наприклад, спостерігаючи за підлітком, детектив виявить вживання наркотичних засобів, тоді від повинен повідомити правоохоронний орган про вчинення кримінального правопорушення, інакше - порушення закону.
Ми не заперечуємо, що необхідно повідомляти правоохоронців про вчинення кримінальних правопорушень, і пропонуємо внести зміни до Закону України «Про приватну детективну (розшукову) діяльність» де дозволити приватним детективам не повідомляти правоохоронців про вчинення злочинів невеликої тяжкості при наданні ними детективних послуг.

Джерело: http://lotockiymw@ukr.net
Категорія: Мої статті | Додав: Michael3362 (14.04.2017) | Автор: Михайло
Переглядів: 286 | Теги: адвокат, Знайти людину, зовнішнє спостереження, подружня зрада, Детектив, Лотоцький, слідчий, перевірка інформації, Суд, фото-відоозйомка об’єкта | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: