Неділя, 11.04.2021, 13:48
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [120]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Судова система України

Судова система України

 

Слід зазначити, що фраза «Судова система України», це звичайно занадто пафосна назва і яка не зовсім відповідає дійсному стану справ. В Україні, незалежна судова система практично відсутня, а те, що є, називати судовою системою не зовсім, на наш погляд правильно. І цей висновок випливає з того, що так звана судова система, має найнижчий рівень довіри суспільства, за оцінками різних дослідників цей рівень складає в межах від 3 до 6 % максимум. Тому ця система має назву судової, виключно у формальному підтекст. На сьогоднішній день, в цю так звану судову систему, входить 666 (зверніть увагу на символізм цієї цифри) місцевих судів (судів загальної юрисдикції), 27 апеляційних судів загальної юрисдикції), 27 господарських судів, 8 апеляційних господарських судів, 27 окружних адміністративних судів і 9 апеляційних адміністративних судів. Більш детальну довідкову інформацію щодо всіх судів України, їх адреси, телефони, прізвища суддів, реквізити сплати судового збору, а також коментарі читачів сайту, щодо діяльності конкретних судів і суддів України, ви можете знайти відвідавши посилання наступних представлених судів:

 

Основні проблеми українського «правосуддя», якщо коротко можна охарактеризувати наступним чином:

1. Головна проблема нашого «правосуддя» це законодавча проблема. Чинне Українське законодавство з допомогою судівсько-прокурорського лоббі. штучно прописується так, що реалізувати свої права на 100% не може ніхто. В результаті, як захистити свої права у суді перебуває на рівні (за різними оцінками) від 3 до 15 % максимум. Тобто, штучно в законодавство вводиться принцип суб'єктивного вирішення питань, де головну роль грає вищестоящий чиновник цієї системи. Протистояти цій системі, громадяни не можуть взагалі. Депутати нинішніх політичних формацій, також не можуть що або змінити, в силу низького рівня своєї професійної підготовки (у ВР як правило, з 450 депутатів лише близько 50 осіб юристів, так і ті в основі своїй, представники судівсько-прокурорського лобі), а з урахуванням безглуздість залишилися 400 депутатів, то ми маємо те, що маємо ...

2. Другий за важливістю проблема, це проблема суддівського менталітету. Українські судді здебільшого мають виключно прокурорський (обвинувальний) менталітет. Такі поняття як «Змагальність сторін», «Права людини», для більшості українських суддів, це порожні слова.

3. Однією з важливих проблем, слід відзначити і той факт, що в країні практично повністю відсутня апеляційна і касаційна інстанції. А те, що є зараз в наявності, це формальний сурогат, який за великим рахунком не має ніякого відношення до справжнього змістом такого поняття як «правосуддя».

4. Наступна також важлива проблема, це дуже низький професійний рівень суддівських кадрів і адміністративних працівників судів.

5. Морально-психологічні якості більшості суддів, також залишають бажати кращого. Хамство і зарозумілість суддів, їх помічників і секретарів в українських судах, вже стало візитною карткою сучасного українського «правосуддя».

6. Штучне створення судовою адміністрацією організаційних проблем, для збільшення своєї уявної важливості та потрібності, в результаті чого в судах створена складна система прийому громадян, а в результаті ми маємо величезні черги.

7. І наостанок, також важлива проблема українського правосуддя, це наш народ, який все це терпить і від виборів до виборів обирає такий склад Верховної Ради, який і створює цього народу відповідні умови, і в сфері правосуддя в тому числі.

 

Джерело: http://zakona.net.ua/sudu.htm   (закона. нет. ua)

 Джерело: http://zakona.net.ua/sudu.htm
Категорія: Мої статті | Додав: lotockiymw7125 (16.02.2013) | Автор: Michael E
Переглядів: 908 | Теги: апеляційні суди, прокуро, вищі спеціалізовані суди, Судова система України, правосуддя, окружні адміністративні суди, господарські суди, місцеві суди | Рейтинг: 1.0/1

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: