Неділя, 11.04.2021, 12:05
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [120]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 78

Квартири Івано-Франківськ

Продаж, купівля нерухомості в Івано-Франківську

Український каталог сайтів
Дошка оголошень нерухомості Івано-Франківська
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

ВІДГУК наукового керівника на дисертаційне дослідження Лотоцького М.В. «Адвокатура, як суб'єкт запобігання злочинам»

ВІДГУК

 наукового керівника на дисертаційне дослідження Лотоцького М.В. «Адвокатура, як суб'єкт запобігання злочинам» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 - кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право

Всебічне вивчення змісту дисертації та автореферату Лотоцького М.В. дає підстави зробити висновок про те, що по всіх формальних і фактичних ознаках вони відповідають вимогам, що пред'являються до такого виду наукових розробок. Зокрема, автором досить аргументовано доведена актуальність обраної теми дослідження, що обумовлено сучасним станом протидії злочинності та, проблемами боротьби з рецидивною злочинністю в Україні, а також необхідністю приведення норм і вітчизняного законодавства та практики його застосування до кращих міжнародних зразків.

Крім цього, дисертантом вдало обраний напрямок дослідження, який органічно зв'язаний з існуючими науковими програмами, планами та темами у сфері боротьби зі злочинністю та в цілому з Пріоритетними напрямками розвитку правової науки України на 2005-2010 р.р.

Автором дослідження вірно визначені його мета і завдання, об'єкт і предмет. Враховуючи зазначені елементи дослідження, дисертант досить ефективно та результативно застосував при обробці емпіричних матеріалів та теоретичних джерел існуючі в науці методи пізнання об'єкта та предмета даної наукової розробки.

Такий підхід дозволив М.В. Лотоцькому не тільки сформулювати та теоретично обґрунтувати наукову новизну одержаних результатів, але й впровадити ці результати дослідження у різні сфери суспільної діяльності (законодавчу, правозастосовну, науково-дослідну) та у навчальний процес, що в кінцевому результаті визначило практичне значення даної наукової розробки.

Ґрунтовними та виваженими є висновки, які зробив у цілому дисертант по роботі. Найбільш значущими із них є ті, що пов'язані з розширенням теоретичних понять і категорій з означеної тематики дослідження, а також науково обґрунтовані пропозиції щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань профілактики злочинів та практики їх реалізації.

В дисертації Лотоцького М.В. є й ряд інших позитивних моментів, що суттєво вплинули на якість її змісту, а також на характер вирішення поставлених у ході дослідження завдань, що дозволило автору досягти мети зазначеної наукової розробки.

Висновок:  дисертаційне   дослідження   Лотоцького   М.В. «Адвокатура  як субєкт запобігання злочинам» на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 - кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право - є завершеним, у повній мірі відповідає вимогам, що пред'являються до такого виду наукових робіт, а його автор заслуговує присудження наукового ступеня кандидата юридичних наук за обраною спеціальністю.

 

Науковий керівник:

Ректор Національної академії

внутрішніх справ,

доктор юридичних наук, професор,

заслужений юрист України,

член-кореспондент НАПрНУ                                 В.В. Коваленко 


Категорія: Мої статті | Додав: lotockiymw7125 (25.12.2012)
Переглядів: 11451 | Коментарі: 1 | Теги: наукова новизна, автореферат, дисертація, протидія злочинності, тема дослідження | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: